Doména www.vysavacnalisti.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

 

Vysavač na listí – 3 v 1

Říkáte si, co je na tom, že vysavač na listí vysává? Uvažujete, že byste pro vysávání listí využili Váš vyřazený klasický vysavač? Pomineme to, že byste vysavač nejspíš velmi lehce zanesli, potýkali se s nevyhovujícím výkonem a disponibilním sběrným vakem aj. Zvládne Váš vysavač přemístit listí a další nečistoty na jednu hromadu, následně ji vysát do vaku, a přitom ještě rozsekat na malé kousíčky? Vysavač na listí ano. Jak listí, tak další zahradní odpad dokáže vysavač listí „spolknout“ a rozmělnit na maličké kousky. Z hromady listí se rázem stane úhledná jemně nasekaná hromádka. A takto rozsekanou směs, kterou můžete získat od vysavače listí, můžete využít jako ideální základ pro Váš kompostér. 

Vysavač na listí – úklidové práce

Vysavače na listí, které najdete v našem obchodě, pracují rychle, spolehlivě, kdy za sebou nechají dokonale vyčištěný pozemek, zbavený spadaného listí, jehličí, pilin, a dalších nečistot. Budete se moci pochlubit perfektně uklizenou zahradou a okolím domu. Vaše příjezdy na chatu, chalupu pro Vás nemusí představovat nepříjemná očekávání, v tom, jaký kopec práce budete muset udělat. Vysavače na listí Vám usnadní v nemalé míře úklidové práce. Vysavače listí Vám umožní se těšit z prosluněného podzimu plného barev, a přitom budete mít zahradu připravenou na nadcházející jaro, aniž by Vás čekal trávník plný tlejícího listí. 

 

Vysavač na listí – široký výběr na prodejně

Nejen na prodejně, ale i na internetových stránkách firmy naleznete široký výběr vysavačů na listí. Dnes se prakticky málokterý zahrádkář bez tohoto pomocníka obejde. Můžete sice zvolit klasickou údržbu – úklid zahrady. Hrábě, kolečko a poté směr bio popelnice nebo kompost. Ale dá to více námahy, zabere to více času a také od toho občas začnou bolet záda.

To takový vysavač na listí je jiný pomocník. Máte možnost nejdříve ze zákoutí, kam byste se opravdu nedostali ani hráběmi, vyfoukat zbytky listí na otevřenou plochu silným proudem vzduch. Potom otočením či přepnutím knoflíku zvolíte další funkci, vysávání. Silný proud vtahuje do útrob vysavače na listí lupeny, listy, a menší větvičky, které uvnitř jsou rozdrceny a poté se dostanou do odpadního koše vysavače. Pokud je koš plný, odnesete ho na příslušné místo, vyprázdníte a proces se může opakovat.

Vysavače na listí využijete hlavně na konci podzimu, kdy se začínají snášet na zahradu první listy s ovocných či okrasných stromů. Stačí si udělat jen pár hodin volna v odpoledních hodinách a máte svou zahradu čistou. Je jasné, že stroj dělá rámus, dbejte proto vyhlášky vydané ve vašem městě či obci. Nerušte klid většinou v sobotních odpoledních či o nedělích. Ale k údržbě zahrady vám stačí hodinka po práci, protože vysavače na listí pracují velmi spolehlivě. Podle velikosti plochy si zvolte typ vysavače. Firma nabízí velký výběr vysavačů na listí ve své prodejně v Praze, v blízkosti nákupního centra Černý most. K prodejně se dostanete městskou dopravou nebo osobním autem a můžete využít možnost parkování. Běžné vysavače na listí se dají koupit jako stavebnice a lze je odvézt v krabici domů. Pokud si ale nevěříte, zaměstnanci prodejny vám ho rádi sestaví a vy si ho již plně funkční odvezete svým automobilem

Profesionální vysavače na listí, které mají větší rozměry, vám samozřejmě již sestavené dovezou servisní technici k vám domů či do podniku. Zde vás i seznámí s jejich provozem a údržbou. Na všechny typy vysavačů se vztahuje záruční servis, ale je možné domluvit i pozáruční opravy.

Firma nabízí velký výběr zahradních vysavačů od renomovaných firem, specializujících se na výrobu zahradní techniky, např. AL – KO, Stiga. MTD a Homellite.